Header Ads Widget

A görögök besokalltak: Megtámadják a migrációt segítő szervezetek munkatársait - Videó






Az alább látható videó Mitilíniben, Leszbosz fővárosában készült. Mintegy húsz ember esett neki egy autónak, melyben két migrációt segítő civil aktivista ült. Ütötték-verték az autót, próbálták kihúzni a két utast.

Már egy hete robbanásig feszült a helyzet a népvándorlás által sújtott görög szigeteken, különösen igaz ez Hioszra és Leszboszra. Mióta a lakosság úgy döntött, nem tűri tovább élete megkeserítését, hazája tönkretételét és megakadályozták az új migránsközpontok építését, sorra “gyulladnak ki” a civil szervezetek épületei, autói és nem ritkák az efféle jelenetek sem.


Segítsen egy megosztással!
Független médiánk sem állami, sem vállalati, sem párttámogatásban nem részesül. Munkánk sikerét elsősorban olvasóink segítsége biztosítja. Ön is küldhet be cikkeket, amelyeket közzéteszünk hírportálunkon.

Itt tudja támogatni munkánkat

Ha fontosnak tartja ezt a tartalmat, az alábbi gombok segítségével egy megosztással sokat tehet azért, hogy másokhoz is eljusson.