Header Ads Widget

Több ezer szurkoló gyűlt össze megemlékezni a Deák téri kivégzés áldozataira – Fotók és videó

Ellepték a Deák teret a szurkolók.
Mint ismert, az elmúlt hétvégén két fiatal szurkoló vesztette életét. A szurkolókat is megmozgatta a tragédia, ma 19 órakor szerveztek megemlékezést a gyilkosság helyszínére.


Többször felcsendült a RIA-RIA_HUNGARIA, illetve az “Igenis van cigánybűnözés” rigmus. Majd a zömében Újpest és Ferencváros drukkerekből álló több ezer fős tömeg elénekelte a Himnuszt is.

A kivégzés helyszínét beborították a gyertyák, a mécsesek, az emlékezés virágai és az egyéb kegyeleti tárgyak.











Mondd el a véleményed!
Kíváncsiak vagyunk a gondolataidra. Szólj hozzá az aktuális témákhoz, oszd meg a véleményedet, vagy csatlakozz a beszélgetéshez a Napi Téma YouTube-közösségében!
A legérdekesebb véleményeket rendszeresen figyelemmel kísérjük.