Header Ads Widget

A kormány felszámolja a börtönbizniszként elhíresült többmilliárdos iparágat - Videó



Varga Judit a közösségi oldalán egy videót osztott meg, amiben arról beszél, hogy  a kormány csökkenteni fogja a börtönök zsúfoltságát, ahogy azt év elején megígérték! Szándékuk szerint ezzel felszámoljuk a börtönbizniszként elhíresült többmilliárdos iparágat is.

Csaknem háromezer új hely megteremtésével felszámolják a börtönbizniszt – mondta Varga Judit igazságügyi miniszter hétfőn Veszprémben, tíz büntetés-végrehajtási intézet új épületszárnyainak közös átadórendezvényén.

Varga Judit hangsúlyozta: a nem megfelelő börtönkörülményekre való hivatkozás, a fogvatartottak, illetve képviselőik részére fizetett milliárdos nagyságrendű kártalanítási összeg joggal sérti a társadalom igazságérzetét. A kormány ezért a kártalanítások jogalapjának megszüntetésével oldja fel ez a helyzetet.

Bár az ellenzék arra számított, hogy a kitűzött jogpolitikai célt a kormány bűnözők szabadon engedésével éri el, bizonyára csalódottan veszik majd tudomásul ennek ellenkezőjét.




Akiknek bejött a „BÖRTÖNBIZNISZ”. Harminc milliárd, az az 30 000 000 000 Ft a bűnözőknek. Rlszletek: https://napitema.blogspot.com/2020/01/akiknek-bejott-bortonbiznisz.html






Segítsen egy megosztással!
Független médiánk sem állami, sem vállalati, sem párttámogatásban nem részesül. Munkánk sikerét elsősorban olvasóink segítsége biztosítja. Ön is küldhet be cikkeket, amelyeket közzéteszünk hírportálunkon.

Itt tudja támogatni munkánkat

Ha fontosnak tartja ezt a tartalmat, az alábbi gombok segítségével egy megosztással sokat tehet azért, hogy másokhoz is eljusson.