Header Ads Widget

Elfogták a Parlamentnél fegyverrel fenyegetődző férfit



Elfogták a Budapesten az V. kerület, Kossuth téren szerda reggel fegyvernek látszó tárggyal fenyegetődző férfit - közölte a Budapesti Rendőr-főkapitányság (BRFK) az MTI érdeklődésére.

A rendőrök a bejelentés után perceken belül elfogták és előállították a férfit, ellene felfegyverkezve elkövetett garázdaság miatt eljárás indult, elszámoltatása folyamatban van.
A férfinél gáz-riasztó fegyver volt, lövés nem történt, senki sem sérült meg - közölte a BRFK.


MTI
Segíts egy megosztással!
Független médiánk sem állami, sem vállalati, sem párttámogatásban nem részesül. Munkánk sikerét elsősorban olvasóink segítsége biztosítja.

Itt tudsz támogatni

Ha fontosnak tartod ezt a tartalmat, oszd meg másokkal is – egyetlen megosztás is nagy segítséget jelent számunkra.

Megjegyzés küldése

0 Megjegyzések