Header Ads Widget

Lázár János: A magyarok, köszönik szépen, megvannak - A miniszter közösségi oldalán fejtegette a magyarság világfilozófiáját.



„Veled, Uram, de nélküled” – ez a mi régóta ismert és makacsul következetes válaszunk a világot feszegető kérdésekre – mutatott rá közösségi oldalán az Építési és közlekedési miniszter. Lázár János hozzátette: az a válasz, a szuverenitás válasza. 


Bejegyzésében a miniszter úgy fogalmazott: a mi válaszunk az, ami Szent István királyé is volt ezer éve. Elfogadjuk az európai szövetséget, hű és értékteremtő részei vagyunk az európai közösségnek, de megmaradunk magyarnak. 

Megőrizzük a hagyományainkat és az önállóságunkat. Azt a jogot és erőt, hogy rólunk nem dönthet senki emberfia nélkülünk. Hogy az itt élők sorsáról és jövőjéről csak a magyarok határozhatnak. Az a nép, amelyről már sokszor és sokan megjósolták, hogy eltűnik a történelem színpadáról. De a magyarok, köszönik szépen, megvannak. Itt vagyunk! Éppen annak az okos és finom egyensúlynak köszönhetően, amelyre Szent István óta a históriánk legtisztább pillanataiban mindig törekedtünk

– írta Lázár János.

Borítókép: Lázár János (Forrás: Facebook)


 KAPCSOLÓDÓ CIKK 


Azt senki nem vitatja, hogy kell valami, ami összetartja ezt a nemzetet, de attól mert valamit mondanak nekünk 2000 éve, ettől még nem biztos, hogy igaz, és hazugságokra csak kártyavárakat lehet építeni. A Habsburgok által kitalált és megírt történelmet tanítják Magyarországon, ami tudománytalan és ma már semmilyen szinten nem is védhető.





Segíts egy megosztással!
Független médiánk sem állami, sem vállalati, sem párttámogatásban nem részesül. Munkánk sikerét elsősorban olvasóink segítsége biztosítja.

Itt tudsz támogatni

Ha fontosnak tartod ezt a tartalmat, oszd meg másokkal is – egyetlen megosztás is nagy segítséget jelent számunkra.

Megjegyzés küldése

0 Megjegyzések