Header Ads Widget

Megmutatta magát az ellenzék igazi arca: Gyere sz@pd ki a p.csámat - Videó






Ismeritek Indiánt? Nem?

Ő a Ligetvédők egyik arca. Most a Niedermüller mellett állt ki. Az utca túloldalára át is kiabál valakinek, hogy “gyere szopd ki a picsámat” miközben középső újját a magasba emeli.




A kockázat hatalmas, mivel nincs felelős nemzeti kormányzást ígérő alternatív elit. Egy dróton rángatott, globalista irányítottságú botrányellenzék van, egy „moslékkoalíció”, ahogy saját táborukat jellemezték a győri jobbikosok, amikor megelégelték a baloldallal való összefogósdit. Ez a csapat, mint Karácsony Gergely győzelmét követő száz napos politikai ámokfutás is mutatja, képes megbuktatni egy kiváló városvezetőt, de elkormányozni egy várost, építeni, azt már kevésbé. S hogy mire képesek országos szinten, azt bemutatták 2002 és 2010 között, amikor kis híján csődbe vitték az országot. Néhány kérdés a nemzetünkért aggódókhoz és a baloldali szavazókhoz: https://napitema.blogspot.com/2020/01/nehany-kerdes-baloldali-szavazokhoz-ha.html
Segítsen egy megosztással!
Független médiánk sem állami, sem vállalati, sem párttámogatásban nem részesül. Munkánk sikerét elsősorban olvasóink segítsége biztosítja. Ön is küldhet be cikkeket, amelyeket közzéteszünk hírportálunkon.

Itt tudja támogatni munkánkat

Ha fontosnak tartja ezt a tartalmat, az alábbi gombok segítségével egy megosztással sokat tehet azért, hogy másokhoz is eljusson.