Az előző 6 emberiséget azért törölték el a földszintéről a Teremtőink, mert elkezdtek Istent játszani, mert a szórakozásnak és az élvezeteknek kezdtek élni, mert bele süllyedtek az anyagi világba, mert magukat szeretők, pénzsóvárgók, kérkedők, kevélyek, káromkodók, szüleik iránt engedetlenek, háládatlanok, tisztátalanok lettek, akkor ki az az elmebeteg aki úgy gondolja hogy most nem ez vár ránk is.
Segítsen egy megosztással!
Független médiánk sem állami, sem vállalati, sem párttámogatásban nem részesül. Munkánk sikerét elsősorban olvasóink segítsége biztosítja. Ön is küldhet be cikkeket, amelyeket közzéteszünk hírportálunkon.