Dr. PAUL MARIK: "Az én kórházamban... azt akarták, hogy használjam a Remdesivirt - ez 20-szorosára növeli a veseelégtelenség kockázatát és 4%-kal növeli a halálozást.."
Dr. PAUL MARIK: "Az én kórházamban... azt akarták, hogy használjam a Remdesivirt - ez 20-szorosára növeli a veseelégtelenség kockázatát és körülbelül 4%-kal növeli a halálozás kockázatát.... A szövetségi kormány 20%-os bónuszt ad a kórházaknak, ha felírják ezt a mérgező gyógyszert."
Kíváncsiak vagyunk a gondolataidra. Szólj hozzá az aktuális témákhoz, oszd meg a véleményedet, vagy csatlakozz a beszélgetéshez a Napi Téma YouTube-közösségében!