Header Ads Widget

Wyoming 2035-ig betiltja az új elektromos járművek értékesítését, hogy biztosítsa az olaj- és gázipar stabilitását.



Wyoming államban törvényt hoztak arról, hogy 2035-ig betiltják az új elektromos járművek értékesítését, hogy "biztosítsák az olaj- és gázipar stabilitását".

A bejelentésre akkor kerül sor, amikor több állam, köztük New York, Kalifornia és Oregon is fokozatosan kivonul az új gázüzemű járművek értékesítéséből az éghajlatváltozás elleni küzdelem érdekében. 

Wyoming tisztviselői azzal érvelnek, hogy az olaj- és gázkitermelés "számtalan munkahelyet" teremtett, és "történelme során bevételt biztosított Wyoming államnak". Forrás





Segítsen egy megosztással!
Független médiánk sem állami, sem vállalati, sem párttámogatásban nem részesül. Munkánk sikerét elsősorban olvasóink segítsége biztosítja. Ön is küldhet be cikkeket, amelyeket közzéteszünk hírportálunkon.

Itt tudja támogatni munkánkat

Ha fontosnak tartja ezt a tartalmat, az alábbi gombok segítségével egy megosztással sokat tehet azért, hogy másokhoz is eljusson.