Header Ads Widget

A globális felmelegedést, nem emberi szén-dioxid kibocsátás okozza. A háttérben egy kozmikus jelenség áll, ami a civilizációnkra nézve nem túl biztató.




A globális felmelegedést, nem emberi szén-dioxid kibocsátás okozza. A háttérben egy kozmikus jelenség áll, ami a civilizációnkra nézve nem túl biztató!! Már számtalan információ áll a rendelkezésünkre azzal kapcsolatban, hogy 2036-ig mi várható és mit kell tenni, de az emberiség többsége semmilyen lépést nem tesz a túlélése érdekében!! 


A Galaxisunk forgási periódusa 24 ezer év, és ez alatt kétszer haladunk át egy galaktikus energianyalábon. Az ilyenkor merőleges energianyaláb felmelegedést okoz a nem szilárd kő-bolygókon! Ehhez csak alkalmazkodni lehet és kell is, hogy az élővilág túlélje! A Föld túlmelegszik, a belső plazma ha egyesül a vízzel, hatalmas robbanást okozhat, ami a Föld magját is megrázza, és a kialakult gőzbuborék a légkört is kilöki a világűrbe. A kozmikus nyaláb 2036 körül éri merőlegesen a Földet. Ha túléljük a hatását, utána csökkenni fog a melegedés újra a normális szintre. Mindenképpen kihalási esemény lesz a következmény. Ezért mérték az időt a mayák 12 ezer évben!


Dr. Szabó György - A globális felmelegedést, nem emberi szén-dioxid kibocsátás okozza.



Segítsen egy megosztással!
Független médiánk sem állami, sem vállalati, sem párttámogatásban nem részesül. Munkánk sikerét elsősorban olvasóink segítsége biztosítja. Ön is küldhet be cikkeket, amelyeket közzéteszünk hírportálunkon.

Itt tudja támogatni munkánkat

Ha fontosnak tartja ezt a tartalmat, az alábbi gombok segítségével egy megosztással sokat tehet azért, hogy másokhoz is eljusson.