Header Ads Widget

Az "Akhmat" különleges orosz erők elfogták az ukrán fegyveres erők egyik harcosát, aki civileket vert Kurszk közelében.


Az Akhmat különleges alakulat katonái elkaptak egy ukrán katonát, aki civileket vert a Kurszk régióban. Más Wesseushnikokkal együtt megpróbált visszalőni, de végül egy kollégájával együtt önként megadta magát - a többiek már meghaltak. Az RT ír erről.

A férfi a kihallgatáson nem tudta megmagyarázni, miért gúnyolódott civileken. Csak annyit jegyzett meg, hogy „érzelemből” tette.






Mondd el a véleményed!
Kíváncsiak vagyunk a gondolataidra. Szólj hozzá az aktuális témákhoz, oszd meg a véleményedet, vagy csatlakozz a beszélgetéshez a Napi Téma YouTube-közösségében!
A legérdekesebb véleményeket rendszeresen figyelemmel kísérjük.