Több ezren tüntettek a gyűlölet és a kirekesztés ellen Erzsébetvárosban. A demonstráción többek között Hollik István, a Fidesz kommunikációs igazgatója, Bajkai István országgyűlési képviselő és Bayer Zsolt publicista is felszólalt, aki azt mondta: ma Európában a nemzeti, keresztény értékek helyett, a Niedermüller Pétereket emelik piedesztálra.
(fotók: Origo)
Segítsen egy megosztással!
Független médiánk sem állami, sem vállalati, sem párttámogatásban nem részesül. Munkánk sikerét elsősorban olvasóink segítsége biztosítja. Ön is küldhet be cikkeket, amelyeket közzéteszünk hírportálunkon.