Müller Cecília országos tisztifőorvos csak a járvánnyal foglalkozik, egy percet nem politizált, mégis elkövette a baloldal szemében az ősbűnt: együttműködik Orbán Viktor kormányával a járványvédelemben. Az elvakult ellenzék számára ennyi is elég ahhoz, hogy gyűlölje őt, a felvállalt katolikus hite pedig csak olaj a tűzre. És megindult az okádás…
Segítsen egy megosztással!
Független médiánk sem állami, sem vállalati, sem párttámogatásban nem részesül. Munkánk sikerét elsősorban olvasóink segítsége biztosítja. Ön is küldhet be cikkeket, amelyeket közzéteszünk hírportálunkon.