Müller Cecília országos tisztifőorvos csak a járvánnyal foglalkozik, egy percet nem politizált, mégis elkövette a baloldal szemében az ősbűnt: együttműködik Orbán Viktor kormányával a járványvédelemben. Az elvakult ellenzék számára ennyi is elég ahhoz, hogy gyűlölje őt, a felvállalt katolikus hite pedig csak olaj a tűzre. És megindult az okádás…
Mondd el a véleményed!
Kíváncsiak vagyunk a gondolataidra. Szólj hozzá az aktuális témákhoz, oszd meg a véleményedet, vagy csatlakozz a beszélgetéshez a Napi Téma YouTube-közösségében!