Header Ads Widget

Tegnap este az RTL Klub mellébeszélt


Tegnap este az RTL Klub arról közölt hírt, hogy a következő 3 évben új irodabútorok beszerzését tervezi a kormány a közintézményekben, így például minisztériumokban, vidéki kormányhivatalokban, vagy szociális intézményekben,- írja Szijjártó Péter Facebook-oldalán.

A riport elején rögtön az én székemet mutatták, mint titokzatos, exkluzív kivitelű bútordarab. Azt a széket, amely legalább 1998 óta van a külügyminiszteri irodában, az elmúlt 22 év alatt 8 ciklust szolgált végig, és nem is szándékozom lecserélni.

Korrekt volt ez a tájékoztatás, RTL Klub?

 

Mondd el a véleményed!
Kíváncsiak vagyunk a gondolataidra. Szólj hozzá az aktuális témákhoz, oszd meg a véleményedet, vagy csatlakozz a beszélgetéshez a Napi Téma YouTube-közösségében!
A legérdekesebb véleményeket rendszeresen figyelemmel kísérjük.