Header Ads Widget

„Hagyják békén a gyerekeinket!” Orbán Viktornak üzenünk aláírásgyűjtésünkkel!


Háromszor halálosabb az oltás a gyerekekre, mint maga a koronavírus egy kimutatás szerint, ezért a Mi Hazánk Mozgalom azt üzeni Orbán Viktornak: „Hagyják békén a gyerekeinket!”




https://vk.com/video644727407_456239114




https://vk.com/video644727407_456239105


Az embereket kísérleti nyúlként használják, ezt is a kormány mondta! Senki, semmiért nem vállal felelősséget!



https://vk.com/video644727407_456239068



Aki felnőttként úgy érzi, hogy rá fertőzésveszélyt jelenthet egy oltatlan személy, az önmagát beolttathatja. Mindenki dönthessen a maga sorsáról, ne diszkriminálják a másként gondolkozókat! A Mi Hazánk tiltakozik az oltás lehetőségével nem élők hátrányos megkülönböztetése ellen, így a bizonyos szolgáltatások oltási könyvhöz kötése ellen is.

Ne legyen kötelező a védettségi igazolvány!

 Írd alá, ha egyetértesz! 



 






Segítsen egy megosztással!
Független médiánk sem állami, sem vállalati, sem párttámogatásban nem részesül. Munkánk sikerét elsősorban olvasóink segítsége biztosítja. Ön is küldhet be cikkeket, amelyeket közzéteszünk hírportálunkon.

Itt tudja támogatni munkánkat

Ha fontosnak tartja ezt a tartalmat, az alábbi gombok segítségével egy megosztással sokat tehet azért, hogy másokhoz is eljusson.