Header Ads Widget

Írország szinte minden koronaszabályt felold



Írország szinte minden koronaszabályt felold. Ettől a szombattól kezdve a kocsmák, éttermek és diszkók újra kinyithatnak az oltás igazolása vagy a távolsági szabályok betartása nélkül – mondta Micheál Martin miniszterelnök péntek este Dublinban. A rendezvények résztvevőire vonatkozó korlátozások már nem érvényesek, ahogy a zártkörű találkozókra vonatkozó előírások sem. Jövő hétfőn megszűnik az otthoni munkavégzés kötelezettsége is.

A nemzetközi utazásokra azonban továbbra is a 3G szabályok érvényesek, ahogy Martin mondta. Akinek a koronavírus-tesztje pozitív, továbbra is el kell izolálnia magát. A maszkkövetelmény is érvényben marad legalább február végéig.

Forrás

Segítsen egy megosztással!
Független médiánk sem állami, sem vállalati, sem párttámogatásban nem részesül. Munkánk sikerét elsősorban olvasóink segítsége biztosítja. Ön is küldhet be cikkeket, amelyeket közzéteszünk hírportálunkon.

Itt tudja támogatni munkánkat

Ha fontosnak tartja ezt a tartalmat, az alábbi gombok segítségével egy megosztással sokat tehet azért, hogy másokhoz is eljusson.