Header Ads Widget

Egy extrém új törvény Nyugat-Ausztráliában, lehetővé teszi, hogy házkutatási parancs nélkül behatoljanak az emberek otthonába, hogy karanténba kényszerítsék.



Maria Zeee a műsorában beszélt a Nyugat-Ausztrália államban érvényben lévő "extrém új törvényről", amely felhatalmazza az "ügynököket" arra, hogy házkutatási parancs nélkül behatoljanak az emberek otthonába, hogy karanténba kényszerítsék vagy orvosi kezelésben részesítsék.

A tavaly elfogadott törvény azt is eredményezheti, hogy az embereket arra kényszerítik, hogy egy adott területen maradjanak. "Azt tervezik, hogy táborokba zárják az embereket?" - kérdezi Zeee.

E hónap elején Ausztrália eltörölte a karanténkövetelményt. Október 14. óta a koronavírusnak kitett ausztrálokat már nem kell karanténba zárni.

A törvény nem említi kifejezetten az oltási kötelezettséget, de úgy is lehet értelmezni. Például kimondja, hogy a fertőzésnek kitett személyt "fertőzésmegelőzési és -ellenőrzési eljárásokra" lehet kényszeríteni.


https://vk.com/video644727407_456239932


Csatlakozz a cenzúramentes oldalunkhoz! Hírek másképp! https://vk.com/eltitkolttudas




Segítsen egy megosztással!
Független médiánk sem állami, sem vállalati, sem párttámogatásban nem részesül. Munkánk sikerét elsősorban olvasóink segítsége biztosítja. Ön is küldhet be cikkeket, amelyeket közzéteszünk hírportálunkon.

Itt tudja támogatni munkánkat

Ha fontosnak tartja ezt a tartalmat, az alábbi gombok segítségével egy megosztással sokat tehet azért, hogy másokhoz is eljusson.