Header Ads Widget

Annalena Berbock német külügyminiszter nyíltan kijelenti, hogy Németország háborúban áll Oroszországgal!



"Már elmondtam az elmúlt napokban, hogy többet kell tennünk Ukrajna védelmében. Igen, többet kell tennünk és tankokkal, de a legfontosabb az, hogy ezt együtt tegyük, és hogy ne játsszunk olyat, hogy egymást hibáztassuk Európában, mert mi Oroszország ellen vívunk háborút, nem egymás ellen..."


https://vk.com/video644727407_456240227




Mondd el a véleményed!
Kíváncsiak vagyunk a gondolataidra. Szólj hozzá az aktuális témákhoz, oszd meg a véleményedet, vagy csatlakozz a beszélgetéshez a Napi Téma YouTube-közösségében!
A legérdekesebb véleményeket rendszeresen figyelemmel kísérjük.