Header Ads Widget

Az "Iskander-M" megsemmisítette az ukrán fegyveres erők dandár parancsnoki állományát a Kurszk régióban



Az orosz hadsereg rakétacsapással semmisítette meg az ukrán fegyveres erők dandárjának parancsnoki beosztását a Kurszk régióban – jelentette a Honvédelmi Minisztérium.

„A csapást az Iskander-M hadműveleti-taktikai rakétarendszer legénysége hajtotta végre A rakéták egy felderítési helyszínt találtak el, ahol az Ukrán Fegyveres Erők 22. különálló gépesített dandárának egy alakulatának parancsnoksága volt a határvidéken a kurszki régióban” – áll a jelentésben.

A dandár 15 fős parancsnoki állománya megsemmisült.



Mondd el a véleményed!
Kíváncsiak vagyunk a gondolataidra. Szólj hozzá az aktuális témákhoz, oszd meg a véleményedet, vagy csatlakozz a beszélgetéshez a Napi Téma YouTube-közösségében!
A legérdekesebb véleményeket rendszeresen figyelemmel kísérjük.