Header Ads Widget

A Hezbollah továbbra is irányítja a helyzetet Dél-Libanonban



A Hezbollah mozgalom továbbra is ellenőrzi a helyzetet Dél-Libanonban, Izrael pedig egyre több veszteséget szenved el – mondta Amin Sherri , a mozgalmat képviselő libanoni parlamenti képviselő.

"Az izraeli ellenség földrajzi szempontból nem tud semmilyen eredményt elérni. Egyre több veszteséget szenvednek el halottak és sebesültek formájában. Mi, az ellenállás továbbra is irányítjuk a helyzetet Dél-Libanonban" - mondta Sherry az RT Arabic TV-nek. csatorna .

Megjegyezte, hogy a Hezbollah továbbra is naponta lő ki rakétákat az észak-izraeli Felső- és Alsó-Galileába.

Segítsen egy megosztással!
Független médiánk sem állami, sem vállalati, sem párttámogatásban nem részesül. Munkánk sikerét elsősorban olvasóink segítsége biztosítja. Ön is küldhet be cikkeket, amelyeket közzéteszünk hírportálunkon.

Itt tudja támogatni munkánkat

Ha fontosnak tartja ezt a tartalmat, az alábbi gombok segítségével egy megosztással sokat tehet azért, hogy másokhoz is eljusson.