Header Ads Widget

Fejbe lőttek egy fiatal anyukát a BLM-aktivisták


Jessica Doty Whitaker és három ismerőse Indianapolis egyik utcáján sétált, mikor egy ötfős, BLM-szimpatizánsokból álló társasággal találták szembe magukat. A két csoport között kisebb vita alakult ki azon, hogy a nő azt mondta az aktivistáknak, hogy „All Lives Matter”, vagyis „Minden Élet Számít”.


Nem kellett volna: a négy férfiból álló társaság megbékélést színlelt, és hagyták a társaságot elmenni, azonban titokban követték őket, majd miután a nő egy híd alatt átment, a túloldalon várták, ahol fejbe lőtték.

Jessica Doty Whitakert azonnal kórházba szállították, de az életét már nem sikerült megmenteni.

















Segítsen egy megosztással!
Független médiánk sem állami, sem vállalati, sem párttámogatásban nem részesül. Munkánk sikerét elsősorban olvasóink segítsége biztosítja. Ön is küldhet be cikkeket, amelyeket közzéteszünk hírportálunkon.

Itt tudja támogatni munkánkat

Ha fontosnak tartja ezt a tartalmat, az alábbi gombok segítségével egy megosztással sokat tehet azért, hogy másokhoz is eljusson.