Header Ads Widget

Népek karmája! Ami itt lesz a következő években, azt az emberek nem teszik zsebre!




A világon semmi nincs következmények nélkül és előbb vagy utóbb szembe kerülünk tetteink következményeivel, ez igaz a népek esetében is.

Egy karma mindig negatív!

Ha például te létrehozol egy karmát akkor az az utódaidban tovább megy és szenvedni fognak. 

Ha egy nép hoz létre egy karmát, az is az utódaiban tovább megy és az utódai szenvedni fognak.

Egy karmát csak úgy lehet lerakni, hogyha az ember tudatos és ismeri az etikát. Ugyan így egy nép a karmáját akkor teheti le, ha tudatos és ismeri az etikát. 


 
Tehát ami itt lesz a következő években, azt az emberek nem teszik zsebre!




Mire számíthatsz az elkövetkezendő években. 
Segítsen egy megosztással!
Független médiánk sem állami, sem vállalati, sem párttámogatásban nem részesül. Munkánk sikerét elsősorban olvasóink segítsége biztosítja. Ön is küldhet be cikkeket, amelyeket közzéteszünk hírportálunkon.

Itt tudja támogatni munkánkat

Ha fontosnak tartja ezt a tartalmat, az alábbi gombok segítségével egy megosztással sokat tehet azért, hogy másokhoz is eljusson.