Header Ads Widget

A globalista elit és kiszolgálóik, emberiség elleni bűnöket követnek el, amiért felelni fognak! Videó


Nem az oltás ment meg senkit, hanem az ha felébred és elkezd gondolkodni, mert át van verve mindenki, nem kicsit, hanem nagyon! 

Jelenleg egy a globalista elit által kidolgozott forgatókönyv szerint, háború, népírtás, rabszolgasorba hajtás zajlik.

Ez a globalista elit kb.50 család, akik a világ vagyonának, multinacionális vállalatainak, bankjainak döntő részét birtokolják, ezeken keresztül döntő befolyást gyakorolnak a politikai szereplőkre.

A cél, minél több emberrel megértetni, hogy átvannak verve, hogy merénylet áldozatai és a saját túlélésük érdekében kezdjenek el gondolkodni és ébredni, mert különben pórul fognak járni.



Nem soká végük lesz!  Dr. Reiner Fullmich: https://www.napitema.com/2021/05/nem-soka-veguk-lesz-dr-reiner-fullmich.html


https://twitter.com/nszrt/status/1411926934703988736?s=20

https://vk.com/wall644727407_96





A Napi Téma az olvasók támogatásával működik
Ha fontosnak tartja, hogy olyan információk is napvilágra kerüljenek, amelyeket elhallgatnak, és megteheti, támogassa munkánkat.

Hírportálunk nem részesül állami, vállalati vagy párttámogatásban. Működésünket kizárólag olvasóink támogatása teszi lehetővé. Ha van olyan téma, amelyről úgy gondolja, hogy fontos mások számára is, küldje el nekünk, és szerkesztés után megjelentetjük.

❤ Támogatom a Napi Témát

Köszönjük minden olvasónknak, aki támogatásával hozzájárul a Napi Téma működéséhez.