Header Ads Widget

WHO tervei: Mostantól kódolni kell a "Covid-19 oltatlan"! ⚠️🌍



Általában a WHO terveitől fel kell húzni a fülünket: Most már a Covid oltási státuszra is új besorolási kódokat akarnak bevezetni. Ez lehetővé teszi majd annak nyomon követését, hogy kinek milyen oltást adtak be - vagy éppen nem. Emellett olyan kódokat is terveznek, amelyek az oltatlan státuszt mutatják. Ezek aztán bekerülnek majd egy elektronikus oltási nyilvántartásba. És ez súlyos, diszkriminatív, ha nem büntetőjogi következményekkel jár az oltatlanokra nézve!


https://vk.com/video644727407_456240418



CENZÚRAMENTES OLDAKUNK!

https://vk.com/eltitkolttudas







Segítsen egy megosztással!
Független médiánk sem állami, sem vállalati, sem párttámogatásban nem részesül. Munkánk sikerét elsősorban olvasóink segítsége biztosítja. Ön is küldhet be cikkeket, amelyeket közzéteszünk hírportálunkon.

Itt tudja támogatni munkánkat

Ha fontosnak tartja ezt a tartalmat, az alábbi gombok segítségével egy megosztással sokat tehet azért, hogy másokhoz is eljusson.