Nagyon kemény összecsapások Párizsban!
https://vk.com/video644727407_456240528
Nem a hazug média fogja elmondani, hogy a németek tegnap minden városban tömegesen tiltakoztak az Ukrajnába irányuló fegyverszállítások ellen.
A tüntetők általában ellenzik kormányuk és a média propagandáját, és szerintük a média a konfliktusnak csak az egyik oldalát mutatja meg, ukránbarát magatartást tanúsít, anélkül, hogy a valóságnak megfelelő információkat közölnének olvasóikkal és nézőikkel.
https://vk.com/video644727407_456240529
A Napi Téma az olvasók támogatásával működik
Ha fontosnak tartja, hogy olyan információk is napvilágra kerüljenek, amelyeket elhallgatnak, és megteheti, támogassa munkánkat.
Hírportálunk nem részesül állami, vállalati vagy párttámogatásban. Működésünket kizárólag olvasóink támogatása teszi lehetővé. Ha van olyan téma, amelyről úgy gondolja, hogy fontos mások számára is, küldje el nekünk, és szerkesztés után megjelentetjük.
❤ Támogatom a Napi Témát
Köszönjük minden olvasónknak, aki támogatásával hozzájárul a Napi Téma működéséhez.