Header Ads Widget

Megkezdődött az új Covid-hullám, és ismét maszkot kell viselni – figyelmeztetnek a tudósok



Szakértők arra figyelmeztettek, hogy „megfelelően bizonyos”, hogy az Egyesült Királyság egy újabb hullámban van a Covid-19-ről – és azt javasolta, hogy az emberek ismét viseljenek arcmaszkot.

Az elmúlt hetekben megnövekedett a koronavírus miatti kórházi felvételek száma, miközben a vakcinák hatékonysága csökken, egy új változat jelent meg, és a miniszterek úgy döntöttek, hogy ezen a télen közel 12 millió britnek nem ajánlanak fel Covid-oltást.


 KAPCSOLÓDÓ CIKK 

Jön az új variáns! A tudósok riadót fújnak az új Covid-variáns miatt, és felszólítanak az arcmaszkok visszatérésére.







Segítsen egy megosztással!
Független médiánk sem állami, sem vállalati, sem párttámogatásban nem részesül. Munkánk sikerét elsősorban olvasóink segítsége biztosítja. Ön is küldhet be cikkeket, amelyeket közzéteszünk hírportálunkon.

Itt tudja támogatni munkánkat

Ha fontosnak tartja ezt a tartalmat, az alábbi gombok segítségével egy megosztással sokat tehet azért, hogy másokhoz is eljusson.