Header Ads Widget

Irán több tucat drónt lőtt ki Izrael felé.



Irán több tucat drónt lőtt ki Izrael felé – írja a Jerusalem Post.

„Több tucat drón repül Iránból Izrael felé” – írja a kiadvány.

Az izraeli Kan rádióállomás forrásokra hivatkozva megerősítette ezt az információt.

Az Al Arabiya tévécsatorna szerint nagyszámú iráni UAV lépte át a dél-iraki légteret.

Szombaton korábban Daniel Hagari, az Izraeli Hadsereg (IDF) szóvivője közölte, hogy az ország készenlétbe helyezte a légierő védelmi és támadórendszereit.

Benjámin Netanjahu miniszterelnök viszont hangsúlyozta, hogy Izrael csapást mér mindenkire, aki megtámadja a területét.




Segítsen egy megosztással!
Független médiánk sem állami, sem vállalati, sem párttámogatásban nem részesül. Munkánk sikerét elsősorban olvasóink segítsége biztosítja. Ön is küldhet be cikkeket, amelyeket közzéteszünk hírportálunkon.

Itt tudja támogatni munkánkat

Ha fontosnak tartja ezt a tartalmat, az alábbi gombok segítségével egy megosztással sokat tehet azért, hogy másokhoz is eljusson.