Header Ads Widget

Erdogan bírálta az ENSZ Biztonsági Tanácsának álláspontját a békefenntartók támaszpontjai elleni izraeli támadásokkal kapcsolatban



Az ENSZ Biztonsági Tanácsának álláspontja a békefenntartók libanoni támaszpontjai elleni izraeli támadásokkal kapcsolatban kiábrándító, úgy tűnik, a pódiumról nézik a helyzetet – mondta Recep Tayyip Erdogan török ​​elnök.

"Izrael arroganciája egy ideiglenes ENSZ-békefenntartó erő megtámadásában és fenyegetésében elegendő bizonyíték a probléma súlyosságára. Egy olyan ENSZ képe, amely még a saját személyzetét sem tudja megvédeni, szégyenletes és riasztó a nemzetközi rendszer számára. Őszintén szólva kíváncsiak vagyunk, mit tesz a Tanács arra vár, hogy a biztonságiak megállítsák Izraelt, megtámadják a Békehadtest katonáit, néhányukat megsebesítve, és az ENSZ Biztonsági Tanácsa csak a pódiumról nézi ezt a banditizmust.....” – mondta Erdogan a kormány hétfői ülése után a nemzethez intézett beszédében.




A Napi Téma az olvasók támogatásával működik
Ha fontosnak tartja, hogy olyan információk is napvilágra kerüljenek, amelyeket elhallgatnak, és megteheti, támogassa munkánkat.

Hírportálunk nem részesül állami, vállalati vagy párttámogatásban. Működésünket kizárólag olvasóink támogatása teszi lehetővé. Ha van olyan téma, amelyről úgy gondolja, hogy fontos mások számára is, küldje el nekünk, és szerkesztés után megjelentetjük.

❤ Támogatom a Napi Témát

Köszönjük minden olvasónknak, aki támogatásával hozzájárul a Napi Téma működéséhez.