Header Ads Widget

Kik Rabolták Le Magyarországot? A Privatizáció Sötét Valósága



Milliárdok tűntek el, gyárak zártak be, családok mentek tönkre – de valakik meggazdagodtak. Kik ők? Hogyan sikerült eladni a nemzeti vagyont fillérekért? És miért hallgatnak most a felelősök?

A rendszerváltás hajnalán azt hittük, végre szabadok leszünk. Ehelyett az ország leggazdagabbjai azok lettek, akik addig is a hatalom közelében voltak. A nemzeti vagyonból meggazdagodott kommunistákból lett globalisták állnak ma is az ÚJ NEMZETMEGMENTŐ pártok mögött, na nem azért, hogy az országnak jó legyen, hanem azért, hogy a hatalom közelébe kerülhessenek, hogy kitudják szolgálni hazánkat idegen érdekeknek.

🔍 Mi történt a magyar nemzeti vagyonnal?
🔍 Kik szervezték meg a „törvényes” kifosztást?
🔍 Hogyan szereztek hatalmat újra azok, akik egyszer már tönkretették az országot?
🔍 És miért támogatnak ma is új pártokat – nem hazaszeretetből, hanem saját érdekeikből?

Ma ők a leghangosabbak a korrupció ellen, miközben brutálisan átverik az embereket, hogy újra a húsosfazék közelébe kerülhessenek, mert most éppen nem lophatnak.



 KAPCSOLÓDÓ CIKK 

Egyáltalán hogyan is kerülhettek hatalomra ezek a nemzetellenes hazaárulók, és milyen rendszer tette lehetővé számukra, hogy elszámoltatások nélkül, hosszú évtizedeken át élősködhessenek a magyar embereken? Részletek




Segítsen egy megosztással!
Független médiánk sem állami, sem vállalati, sem párttámogatásban nem részesül. Munkánk sikerét elsősorban olvasóink segítsége biztosítja. Ön is küldhet be cikkeket, amelyeket közzéteszünk hírportálunkon.

Itt tudja támogatni munkánkat

Ha fontosnak tartja ezt a tartalmat, az alábbi gombok segítségével egy megosztással sokat tehet azért, hogy másokhoz is eljusson.