Header Ads Widget

Több ezren vonultak Szolnokon — „Záros határidőn belül rendet kell tennünk Magyarországon!”


Szombaton több ezer ember gyűlt össze Szolnokon a Mi Hazánk rendezvényén, hogy tiltakozzon a város és a vidék közbiztonsági problémái ellen. Toroczkai László, a párt vezetője erős hangon követelte: „Záros határidőn belül rendet kell tennünk Magyarországon!” 

Van, még mindig magyar erő ebben az országban. Rendkívül büszke vagyok rátok. Köszönöm ezt nektek, hogy ilyen sokan itt vagytok 

- mondta Toroczkai

A mai napig 15 évnyi, magát nemzetinek hazudó kormányzás után még mindig az SZDSZ liberalizmusa irányítja ezt az országot. Nem hagyhatjuk magára a fiatalokat, nem hagyhatjuk magára a gyermekeinket. Itt nagyon záros határidőn belül, nagyon gyorsan rendet kell tennünk Magyarországon.

„Minket nem lehet megfélemlíteni” 

– jelentette ki a Mi Hazánk elnöke.

A teljes beszéd:


 KAPCSOLÓDÓ CIKK 

Hazánkra a legnagyobb veszélyt a külföldről finanszírozott, magukat függetlennek mondó médiák, civilszervezetek és politikusok jelentik, akik ha éppen érdekük úgy kívánja, magyar zászlók mögé bújva rendszeresen átverik a magyar embereket. 

Ha szeretnéd megtudni, hogy pontosan mivel és hogyan próbálnak átverni és manipulálni, és mi az, amiről mélyen hallgatnak, akkor kattints a részletekért: https://www.napitema.com/2025/07/egyetlen-kerdes-van-hazat-akarsz-vagy.html




Segítsen egy megosztással!
Független médiánk sem állami, sem vállalati, sem párttámogatásban nem részesül. Munkánk sikerét elsősorban olvasóink segítsége biztosítja. Ön is küldhet be cikkeket, amelyeket közzéteszünk hírportálunkon.

Itt tudja támogatni munkánkat

Ha fontosnak tartja ezt a tartalmat, az alábbi gombok segítségével egy megosztással sokat tehet azért, hogy másokhoz is eljusson.