Header Ads Widget

Elmaradt a rabló privatizáció elszámoltatása: véletlen vagy szándék?



Nem hallani arról, hogy lesz-e elszámoltatás azokkal az elvtársakkal szemben, akik szétlopták és szétprivatizálták az országot.

A Mi Hazánkon kívül senki nem beszél a rabló privatizációról, amellyel az elvtársak óriási kárt okoztak hazánknak, mivel nem történt valódi rendszerváltás és elszámoltatás.

A problémák nem 16 éve kezdődtek Magyarországon – még ha ezt a nap 24 órájában is halljuk –, hanem közel száz éve. Most azonban nézzük csak a rendszerváltás utáni időszakot, amikor szétlopták és szétprivatizálták az országot.

Vajon azért nem hallunk a rabló privatizáció elszámoltatásáról, mert éppen ők sorakoztak fel most a Tisza mögé. Ráadásul a Fidesz sem számoltatta el a rabló privatizáció felelőseit. Sőt, nefeledjük a Tisza vezetője is korábban a NER rendszer kegyeltje volt. 

Az elkövetkező időszakban még lesznek meglepetések, mert itt egy brutális átverés zajlott le a választásokon, hasonlóan a Gyurcsány–Bajnai-időszakhoz. Úgy tűnik, hogy az elvtársak a NER elszámoltatásával el szeretnék fedni a rabló privatizáció kérdését.

A külföldről finanszírozott balliberális propagandagépezet mélyen hallgat róla.

Történelmi tények! Olyan mértékű pusztítás, kifosztás és aljasságok sorozata zajlott le az elmúlt közel 100 évben hazánkban, amelyre nincs példa a világon! Mindez következmények és valódi elszámoltatás nélkül történt egy illegitim rendszerrel. https://www.napitema.com/2022/08/nem-lehet-magyar-embereket.html


Napi Téma
Mondd el a véleményed!
Küldj cikket – Részletek
Egy megosztással sokat segíthetsz másoknak is!