Header Ads Widget

A Magyarországért tevékenykedő gyöngyszem meg szólalt, hogy a magyaroknak volt pofája a honfoglaláshoz!

Lopott, csalt, hazudott, gyújtogatott a magyar nemzet. Így vélekedik Dr. Bakó Krisztina a liberális Párbeszéd Magyarországért (nano)Párt tagja, valamint a Budaörs Fejlődéséért Egyesület (BFE) színeiben egyéni mandátumot nyert(!) Budaörsi képviselő.

Ez a kijelentés 1 doldot támaszt alá, hogy hazánkat olyan ingyenélő senkik képviselik, akiknek semmi közük sem a magyarsághoz, sem történelmünkhöz sem jogrendszerűnkhöz.

NA MOST EZEK AZ ÁLSZENT, FAJGYŰLÖLŐK AKARNAK PÁRBESZÉDEK MAGYARORSZÁGÉRT! ÉRTED?





Először is nem foglaltunk semmit, hanem vissza jöttünk oda ami a miénk, a többi mind hazugság, pontosan az a hazug történelem amit a befogadott gyarmatosítóink írtak nekünk.

És ami fáj ennek a nemzeti érdekeket képviselő tévedésnek az az, hogy a magyar nép nem gyarmatosított, nem rabolt le egyetlen országot sem, nem hamisította meg egyetlen országnak sem a történelmét, nem kereskedtünk halottak csontjain, nem tartottunk rabszolgákat, nem erőltettük rá senkire hitvilágunkat, nem vertük át az egész emberiséget egy gyilkoltató Istennel akinek semmi köze a teremtő Istenhez, és nem élősködtünk egyetlen más nemzet nyakán sem. 

Jó volt itt élni egészen addig amíg a befogadott jóakaróink illegitim rendszerrel és diktatúrával hatalmat nem szereztek, és szét nem vertek mindent ebben az országban. 


A nemzetgyalázóknak ideje lenne tükörbe nézni, részletek: http://napitema.blogspot.hu/2015/12/a-magyar-es-nemzet-gyalazoknak-ideje.html










Segítsen egy megosztással!
Független médiánk sem állami, sem vállalati, sem párttámogatásban nem részesül. Munkánk sikerét elsősorban olvasóink segítsége biztosítja. Ön is küldhet be cikkeket, amelyeket közzéteszünk hírportálunkon.

Itt tudja támogatni munkánkat

Ha fontosnak tartja ezt a tartalmat, az alábbi gombok segítségével egy megosztással sokat tehet azért, hogy másokhoz is eljusson.