Header Ads Widget

Hatalmas a baj! A mindannyiunk által kedvelt Pogány Judit megrendítő szavakkal fordult az emberekhez:-"Aki csak egy kicsit is kedvel engem kérem segítsen, mert...!"






Pogány Judit síművésznőt szinte az egész ország kedveli.
Tudjuk, hogy nagyon sok mesefigura hangját személyesítette meg.
Bájos, örökké vidám teremtés, akinek gyermeki hangja páratlan az országban.
Ma reggel megrendítő hírt közölt és fordult segítségért az emberekhez:

"Elnézést kérek, amiért szavaimmal zavarom önöket.
Mindannyian tudják, hogy hangom miatt tudtam népszerű lenni az emberek körében.
Néhány hete orvosnál jártam és sajnos nagyon rossz hírt közöltek velem.
Tumort találtak a hangszálaimon, amit hamarosan meg fognak műteni.
Tudom, hogy nem vagyok fiatal, de úgy gondolom van még dolgom a Földön, hisz szeretnék még a gyermekeknek, felnőtteknek örömöt okozni hangommal.
Én bízom orvosaim tudásában, ennek ellenére hívő emberként fordulok Önökhöz.
Hiszek az imákban, a kollektív szeretet gyógyító erejében.
Kérem mindazokat, akik kedvelnek engem támogassanak néhány jó szóval, mert ez rengeteget jelentene számomra!"

Mi tiszta szívből kívánjuk, hogy Pogány Judit meggyógyuljon, ezért kérjük Önöket osszák meg szavait, hogy minél több ember támogathassa őt kérésében!


https://otpercpiheno.com

Segítsen egy megosztással!
Független médiánk sem állami, sem vállalati, sem párttámogatásban nem részesül. Munkánk sikerét elsősorban olvasóink segítsége biztosítja. Ön is küldhet be cikkeket, amelyeket közzéteszünk hírportálunkon.

Itt tudja támogatni munkánkat

Ha fontosnak tartja ezt a tartalmat, az alábbi gombok segítségével egy megosztással sokat tehet azért, hogy másokhoz is eljusson.