Header Ads Widget

A baloldal töretlenül mantrázza azt a hazugságot, hogy a kormány forrást von el az önkormányzatoktól.


Hollik István, a Fidesz kommunikációs igazgatója úgy fogalmaz közösségi oldalán, hogy a baloldal töretlenül mantrázza azt a hazugságot, hogy a kormány forrást von el az önkormányzatoktól. Persze elég csak megnézni a költségvetést ahhoz, hogy lássuk, most is csak hazudnak. Valójában éppen ők voltak azok, akik a 2009-es válság idején tovább nehezítették az önkormányzatok helyzetét – írja.

Nem először fordul elő, hogy a magyarországi baloldal olyannal támadja a jelenlegi kormányt, amelyet ők követtek el annak idején kormányzásuk alatt. Akkor a baloldali kormány csak a megszorításokban tudott gondolkodni a gazdasági világválság Magyarországot érintő hatása következtében, el is vontak az önkormányzatoktól 194 milliárd forintot. Ezzel szemben a 2021-es költségvetés tervezetében az áll, hogy jövőre 118 milliárd forinttal több pénzből gazdálkodhatnak majd az önkormányzatok, mint idén.

Segítsen egy megosztással!
Független médiánk sem állami, sem vállalati, sem párttámogatásban nem részesül. Munkánk sikerét elsősorban olvasóink segítsége biztosítja. Ön is küldhet be cikkeket, amelyeket közzéteszünk hírportálunkon.

Itt tudja támogatni munkánkat

Ha fontosnak tartja ezt a tartalmat, az alábbi gombok segítségével egy megosztással sokat tehet azért, hogy másokhoz is eljusson.