A múlt héten feloszlott ludasi és nagyúti szervezetek után ma hatvani jobbikosok döntöttek úgy, hogy nem vesznek tovább részt a jelenlegi pártvezetés rombolásában.
Nem kérnek továbbá
az ávós módszereket megszégyenítő besúgóhálózatból sem, akik hűen szolgálják ki az új jobbikos nagyurak minden vágyát, és távolíttatják el a pártból azokat, akiknek nem tetszik Jakabék rombolása.
Segítsen egy megosztással!
Független médiánk sem állami, sem vállalati, sem párttámogatásban nem részesül. Munkánk sikerét elsősorban olvasóink segítsége biztosítja. Ön is küldhet be cikkeket, amelyeket közzéteszünk hírportálunkon.