Header Ads Widget

Gyurcsány Ferenc elmeséli, hogy mégis hogy kéne kijózanodnia az embereknek


Ez már önmagában mulatságos szófordulat a „kígyók kígyóznak” szerzőjétől, akiről köztudott, hogy nem veti meg az alkoholt.

Eljött az idő. A kijózanodásé, a számvetésé.(...) Mondom minden demokratának, minden európai hazafinak

- írja.

Gyurcsány hős hazafiként hív „csatába” mindenkit és azt sem titkolja, hogy ezeknek az erkölcsös férfiaknak és nőknek ő lenne a bölcs vezére.

Jöjjenek lánglelkű civilek, emelkedett erkölcsű férfiak és nők, így-úgy szervezett körök, egyesületek, mozgalmak, pártok. Bárki. Mindenki.

- írja.

Na de még a drámai hangvételnél és a csatába toborzásnál is messzebbre ment a bukott miniszterelnök. Gyurcsány azt állítja, hogy Magyarországon nincsen demokrácia.

Majd egyszer lejátsszuk ezt a meccset. De nem most. Majd ha egyszer megint lesz szabad szó, szabad szerveződés, szabad egyház, szabad egyetem és a többi. Egyszer. Majd ha demokrácia lesz.

Ez a néhány sor annyira sok sebből vérzik, hogy felmerül a kérdés, hogy esetleg Észak-Koreában él-e a nagyot mondó politikus? Mert ha a válasz nem akkor lehet, hogy az alkoholnál súlyosabb problémákkal is küzd a DK vezére. A demokráciát ugyanis népakaratnak hívják, bár lehet, hogy ez fájdalmas számára, hiszen 10 éve nézi, hogy a magyarok nem őt akarják. (Vajon miért?) A népakaratot pedig akkor is érdemes tiszteletbe tartani, ha abban nem szerepel Gyurcsány Ferenc.


Aki ezt a hazaáruló bandát bármilyen szinten támogatja az a nemzetünk elpusztítását támogatja. Részletek: https://napitema.blogspot.com/2020/06/magyarorszag-jovojet-illetoen-jelenleg.html

Segítsen egy megosztással!
Független médiánk sem állami, sem vállalati, sem párttámogatásban nem részesül. Munkánk sikerét elsősorban olvasóink segítsége biztosítja. Ön is küldhet be cikkeket, amelyeket közzéteszünk hírportálunkon.

Itt tudja támogatni munkánkat

Ha fontosnak tartja ezt a tartalmat, az alábbi gombok segítségével egy megosztással sokat tehet azért, hogy másokhoz is eljusson.