Header Ads Widget

Öngyilkos lett kedd éjjel Bogdán László, Cserdi polgármestere



Öngyilkos lett kedd éjjel Bogdán László, Cserdi polgármestere – írja sajtóértesülésekre hivatkozva a Világgazdaság Online. A településvezető szegény roma családban született Pécsett, gyermekkorában költöztek családjával Cserdibe. Anyagi okokból nem tudott továbbtanulni, ezért saját magát fejlesztette.

2002-ben független jelöltként lett Cserdi alpolgármestere, 2006 óta pedig a település polgármestereként tevékenykedett.

Vezetése alatt mintafalut hozott létre Cserdiből. A többi között oktatási programot indított, a falu mezőgazdasági termelésbe kezdett, továbbá kertészeti közmunka-lehetőséget biztosítottak. A megtermelt feleslegből rászorulókat segítettek.

Polgármestersége alatt az addig nagyon rossz bűnügyi statisztikákat felmutató faluban gyakorlatilag megszűnt a bűnözés – olvasható a Vg.hu oldalon.

Segítsen egy megosztással!
Független médiánk sem állami, sem vállalati, sem párttámogatásban nem részesül. Munkánk sikerét elsősorban olvasóink segítsége biztosítja. Ön is küldhet be cikkeket, amelyeket közzéteszünk hírportálunkon.

Itt tudja támogatni munkánkat

Ha fontosnak tartja ezt a tartalmat, az alábbi gombok segítségével egy megosztással sokat tehet azért, hogy másokhoz is eljusson.