Header Ads Widget

A WEF elismeri: a Corona-diktatúra csak a tesztüzem volt - most jön a teljes CO2-ellenőrzés


A WEF-et sok mindennel lehet vádolni, de az átláthatóság hiánya a saját napirendjét illetően nem tartozik ezek közé. Szeptember 14-én a Világgazdasági Fórum honlapján megjelent egy cikk, amely minden összeesküvés-elméletet megerősít a további tervekkel kapcsolatban: 

Nem titkolják, hogy a Covid-19 egy sokkal nagyobb projekt tesztüzemeként szolgálhatott. Az emberek bebizonyították alárendeltségüket a "világjárvány" kapcsán - és erre kell most könyörtelenül építeni. Forrás


 KAPCSOLÓDÓ CIKK 

A mániákus Jane Goodall a WEF-en azt sugallta, hogy minden problémánk megoldódna, ha a Föld népességét 90%-kal csökkentenénk. 


https://vk.com/video644727407_456239817


Itt nyíltan mondják el, hogy még a gyógyszerek is be lesznek chipelve, hogy biztos információk legyenek arról, hogy valóban beveszed.

https://vk.com/video644727407_456239614


Csatlakozz a cenzúramentes oldalunkhoz! Hírek másképp! https://vk.com/eltitkolttudas




Segítsen egy megosztással!
Független médiánk sem állami, sem vállalati, sem párttámogatásban nem részesül. Munkánk sikerét elsősorban olvasóink segítsége biztosítja. Ön is küldhet be cikkeket, amelyeket közzéteszünk hírportálunkon.

Itt tudja támogatni munkánkat

Ha fontosnak tartja ezt a tartalmat, az alábbi gombok segítségével egy megosztással sokat tehet azért, hogy másokhoz is eljusson.