Header Ads Widget

Az ausztrál kormány olyan közösségi média útleveleket akar bevezetni, amelyek lehetővé teszik a közösségi médiához való hozzáférést.



Az ausztrál kormány olyan közösségi média útleveleket akar bevezetni, amelyek lehetővé teszik a közösségi médiához való hozzáférést. A kormány ekkor hozzáférhetne az összes fiókhoz, és ellenőrizhetné az elhangzottakat. Az online visszaélésekről szól, mondják. De egyértelmű, hogy valójában a zsarnokság bevezetéséről van szó.




https://t.me/napitema1/47





Mondd el a véleményed!
Szólj hozzá az aktuális témákhoz, oszd meg a véleményedet a Napi Téma YouTube-közösségében!
A legérdekesebb véleményeket rendszeresen figyelemmel kísérjük.