Header Ads Widget

November 3-án folytatódik a tiltakozás a Petőfi laktanya átnevezése mögött megbújó Habsburg restauráció és hazánk elárulása miatt.



A NEMZETEGYESÍTŐ TÜNTETÉS FOLYTATÓDIK!

Rabok legyünk, vagy szabadok? Nem engedhetünk a 48-ból! Az 1848-as követelések a mai napig nem teljesültek!

Második lépésként követelni fogjuk a hazaáruló, külföldi érdekeket kiszolgáló honvédelmi miniszter lemondását a saját rezidenciája előtt, ott, és akkor amikor hallják is, amit üzenünk nekik!

Az idegen érdekekért zajló háborúk elleni tiltakozásunk részeként békepárti petíciót fogalmaztunk meg, és adunk be a Sándor Palotába, amihez bárki csatlakozhat, aki egyetért a benne foglaltakkal!

Ne engedjük a harctérre vinni a magyar anyák fiait!

Ne engedjük jövőnk elpusztítását termőföldjeink felszámolásával, idegen népek betelepítésével,- ahogy Mária Terézia is tette!

Ébredj hazám, mert ha most nem ébredsz, Soha többé nem lesz ébredésed! S ha ébredsz is, annyi időd lesz csak, míg nevedet sírkövedre vésed! / Petőfi Sándor/

Ha nem tudunk élni az önrendelkezés jogával,- elveszítjük azt! A tét az életünk, a létünk, a szabadságunk, emberi méltóságunk!

Hiába tiltakozunk a WHO ellen, az akksigyárak ellen, a készpénz megszüntetése ellen, ha olyan hatalom áll felettünk, ami a globalisták parancsait követve  elpusztítja a földjeinket, elüldöz minket hazánkból, segíti az egészségügyi diktatúrán keresztül a Világkormány létrehozását, digitális rabszolgaságba taszít minket, és megtilt minden béketüntetést a palesztin holokauszt ellen! 

Már nem az okozatok ellen vagy azok miatt kell tüntetni és ellenállni, hanem a kormáynok fölött álló hatalmasok rabláncaitól kell megszabadulni!

Amíg szétszórt csoportokban az okozatok, és nem az ezeket kiváltó OK megszüntetésére törekszünk, semmilyen eredményt nem tudunk elérni, és a TERV halad tovább! 

Ne az okozatot, hanem az OKOT akard megszüntetni, ha egy emberi világban akarsz élni, aminek legfőbb szabálya a Jószomszédság törvénye: 

MINDENT SZABAD AMI NEM ÁRT MÁSNAK! NEM ÁRT SEM ÉLŐNEK SEM ÉLETTELENNEK - FŐLDNEK,VÍZNEK,LEVEGŐNEK,EMBERNEK,ÁLLATNAK,, SEMMILYEN TEREMTMÉNYNEK A TEREMTŐ ÁLTAL  LÉTEZŐ ÖSSZES UNIVERZUMBAN! 

Minden a TERV szerint halad!? Hatalom és kontroll-mi az EU bővítés valódi célja?




Dr. Bene Gábor elmondja, hogy miért kell folytatni a tüntetést a Petőfi laktanya átnevezése ellen.

https://vk.com/video644727407_456240950


Korábbi demonstráció!

Az október 6-án megtartott tüntetés a Petőfi laktanya átnevezése ellen - Videó





Segítsen egy megosztással!
Független médiánk sem állami, sem vállalati, sem párttámogatásban nem részesül. Munkánk sikerét elsősorban olvasóink segítsége biztosítja. Ön is küldhet be cikkeket, amelyeket közzéteszünk hírportálunkon.

Itt tudja támogatni munkánkat

Ha fontosnak tartja ezt a tartalmat, az alábbi gombok segítségével egy megosztással sokat tehet azért, hogy másokhoz is eljusson.