Header Ads Widget

Újabb ügyben hódolt be Ukrajnának a kormány - hozzájárultak, hogy az Ukrajnának küldött fegyvereket közös pénzből fizesse ki az EU a tagállamoknak.


Milyen külföldi befolyástól kell valójában megvédeni Magyarországot? Erről vitázott a Parlament, és világossá tettem: a globális multicégek mind a közösségi médiában, mind a gazdaságban maguk alá gyűrik a magát szabadságharcosként meghatározó kormányt. Újabb fronton hódoltak be Ukrajnának is: hozzájárultak ugyanis, hogy az Ukrajnának küldött fegyvereket közös pénzből fizesse ki az EU a tagállamoknak, így most már a magyarok is finanszírozzák ezt a háborút, amihez semmi közünk.



A Napi Téma az olvasók támogatásával működik
Ha fontosnak tartja, hogy olyan információk is napvilágra kerüljenek, amelyeket elhallgatnak, és megteheti, támogassa munkánkat.

Hírportálunk nem részesül állami, vállalati vagy párttámogatásban. Működésünket kizárólag olvasóink támogatása teszi lehetővé. Ha van olyan téma, amelyről úgy gondolja, hogy fontos mások számára is, küldje el nekünk, és szerkesztés után megjelentetjük.

❤ Támogatom a Napi Témát

Köszönjük minden olvasónknak, aki támogatásával hozzájárul a Napi Téma működéséhez.