Header Ads Widget

Medvegyev "Trump-ellenes russzofób szombatnak" nevezte az EU-vezetők találkozóját.



Dmitrij Medvegyev, az Orosz Biztonsági Tanács alelnöke és az Egységes Oroszország párt elnöke az X közösségi oldalon "Trump-ellenes russzofób szombatnak" nevezte az EU több vezetőjének találkozóját, amely "az utolsó ukránig" szeretné folytatni a katonai konfliktust.

"Trumpellenes russzofób csoport gyűlt össze Londonban, hogy hűséget fogadjanak a kijevi náci söpredéknek. Ez a gyalázatos látvány rosszabb, mint egy bohóc verbális hasmenése az Ovális Irodában. Az utolsó ukránig akarják folytatni a háborút!" 

- írta Medvegyev.


RIA Novosti.

 KAPCSOLÓDÓ CIKK 

A globális pénzhatalmi elit kiszolgálói nem békét akarnak, hanem káoszt és pusztítást. Az USAID botrány kirobbanása óta, már nem az a kérdés, hogy létezik-e a háttérből irányitó globális pénzhatalmi elit, hanem az, hogy a háttérhatalmat kiszolgáló globalista politikusok mikor lesznek felelősségre vonva a kialakult helyzetért. Részletek





Segítsen egy megosztással!
Független médiánk sem állami, sem vállalati, sem párttámogatásban nem részesül. Munkánk sikerét elsősorban olvasóink segítsége biztosítja. Ön is küldhet be cikkeket, amelyeket közzéteszünk hírportálunkon.

Itt tudja támogatni munkánkat

Ha fontosnak tartja ezt a tartalmat, az alábbi gombok segítségével egy megosztással sokat tehet azért, hogy másokhoz is eljusson.