Header Ads Widget

Stuttgartban egy autó a tömegbe hajtott, vannak sérültek



Stuttgartban (Németország) egy autó emberek csoportjába hajtott, aminek következtében legalább három ember megsérült.

Egy jármű belehajtott egy embercsoportba a németországi Stuttgart városában, és az első jelentések szerint legalább három ember megsérült, közülük néhányan súlyosan – közölték a hatóságok és a média.

„A jármű nyilvánvalóan egy csoport emberre hajtott. Több sérült is van... Köztük súlyos sérüléseket szenvedettek is” – olvasható a stuttgarti rendőrség közleményében az X közösségi oldalon (korábban Twitter).

A Bild napilap értesülései szerint legalább három ember megsérült az incidens során. A járművezetőt őrizetbe vették.




Segítsen egy megosztással!
Független médiánk sem állami, sem vállalati, sem párttámogatásban nem részesül. Munkánk sikerét elsősorban olvasóink segítsége biztosítja. Ön is küldhet be cikkeket, amelyeket közzéteszünk hírportálunkon.

Itt tudja támogatni munkánkat

Ha fontosnak tartja ezt a tartalmat, az alábbi gombok segítségével egy megosztással sokat tehet azért, hogy másokhoz is eljusson.