Header Ads Widget

A magyar és nemzetgyűlölők ismét előkapták a fasiszta lemezt - Orbáni fasizmussal riogat a Klubrádió, Bolgár György és Tamás Gáspár Miklós





30 éve fasisztázzák Orbán Viktort, igaz, néha lekommunistázzák, mert van, hogy az ellenzéki sajtó nem tudja eldönteni, hogy Orbán Viktor most Rákosi Mátyás-e éppen, vagy Adolf Hitler. A Klubrádió ma a fasiszta lemezt tette fel, igaz, rettentő hamisan szól az egész, teljes a disszonancia.

Tamás Gáspár Miklós szerint, Orbán Viktor valódi barátainak jelentős része fasiszta.

Ha Orbán Viktor európai újfasisztákkal találkozik, ő maga is az-e? – kérdezte Bolgár György műsorvezető a Klubrádióban. Tamás Gáspár Miklós szerint, a miniszterelnök szövetségi rendszerében egyre fontosabb szerepet játszanak az említettek, de tudjuk, hogy ő mindig taktikázik. Elmegy az olasz újfasiszta találkozóra, ahol viszonylag mérsékelt dolgokat mond, a legkeményebbeket pedig a magyar közönségnek tartogatja.

Szóval megint riogatnak, fasisztáznak, náciznak. Nácizzák Nyirő Józsefet, Wass Albertet, a nemzeti oldal politikusait, egyszóval mindent, ami nemzeti.

Nincs új a nap alatt.

Ez már iszonyatosan unalmas.



mindenszo.hu
Segítsen egy megosztással!
Független médiánk sem állami, sem vállalati, sem párttámogatásban nem részesül. Munkánk sikerét elsősorban olvasóink segítsége biztosítja. Ön is küldhet be cikkeket, amelyeket közzéteszünk hírportálunkon.

Itt tudja támogatni munkánkat

Ha fontosnak tartja ezt a tartalmat, az alábbi gombok segítségével egy megosztással sokat tehet azért, hogy másokhoz is eljusson.