Header Ads Widget

Köszönetet mondott Magyarországnak és a magyar kormánynak Kent Ekeroth, a Svéd Demokraták (SD) képviselője a svéd parlamentben - VIDEÓ





Köszönetet mondott Magyarországnak és a magyar kormánynak Kent Ekeroth, a Svéd Demokraták (SD) képviselője a svéd parlamentben, "mert ők meg merik és meg tudják tenni, ami jó az országuknak, és ami jó Európának."
"Ez az ország (Magyarország) szimbolizálja a józan észt. A saját kultúrájának és népének megőrzését. Európa határainak védelmét.”


Mondd el a véleményed!
Szólj hozzá az aktuális témákhoz, oszd meg a véleményedet a Napi Téma YouTube-közösségében!
A legérdekesebb véleményeket rendszeresen figyelemmel kísérjük.