“A média a legerőteljesebb dolog a világon. Ártatlanból bűnöst, a bűnösből ártatlant tud csinálni. És ez hatalom. Mert így ők kontrollálják a tömeg tudatát. A sajtó annyira erőteljes tud lenni a percepció gyártásban, hogy a bűnözőt áldozatnak és az áldozatot a bűnözőnek képes átalakítani az emberek szemében. Ha nem vagy szemfüles, a média megutáltatja veled az elnyomottakat, és megszeretteti veled azokat akik elnyomnak.” Malcolm X
Brutálisan átverték az egész világot!
https://vk.com/video644727407_456239447
Az orosz-ukrán konfliktus valós háttere!
https://rumble.com/vwwe3p-az-orosz-ukrn-konfliktus-vals-httere..html
Az ukrán képviselőnő - Az "Új Világrendért" harcolunk!", vagyis nem Ukrajna függetlenségéért, hanem a totális kontroll és a globális diktatúra megteremtéséért!
https://vk.com/video644727407_456239430
UKRÁN PUCSKORMÁNY EREDMÉNYE
Csak 18 éven felülieknek!
https://vk.com/video644727407_456239420
George Friedman megdöbbentő beszéde az USA geopolitikai stratégiájáról (2015).
A magyarokat kutyáknak tekintik!
Sajnos a világ országainak lakói nem túl informáltak a nemzetközi politika terén. Ahogy a magyarok többsége, úgy a világ lakói sem tudják, hogy Ukrajna alapvetően egy mesterséges állam. Teljes területének kisebbik hányada lengyel, nagyobbik része orosz fennhatóság alatt állt 1917-ig. A Szovjetunió megalakulásával Lenin mesterségesen hozta létre azzal a céllal, hogy a birodalomnak minél több tagköztársasága legyen. 1991-ig nem is volt probléma. Ukrajna nyelve valójában az orosz, de az évtizedek során megtanulták a saját nyelvüket, amely a lengyel és az orosz nyelv keveréke, tehát erős akcentussal oroszul beszélnek. A Szovjetunió szétesésével nagy befolyást szerzett a Nyugat, ezért lehetséges, hogy a politikai vezetők - akiket Ukrajnába importáltak - el is menekültek Ukrajnából a támadás híre hallatán. Nem véletlenül Európa legszegényebb országa, ugyanis az USA és barátai kihordták a hasznot.
A NATO-val azért akarták Oroszországot belerángatni egy háborúba, mert Putyin-nak volt mersze felszámolnia a DOLLÁR-tól való függőséget. A legjobb dolog ami történhet egy országgal, ha már nem finanszírozza a ,, Nyugat “, hiszen ez a legnehezebb, megszabadulni az adósrabszolgaságtól. Minden országnak ugyanez a problémája, a DOLLÁR alapú pénzrendszer jeges szorítása, és ezért minden állampolgárnak a 197 ENSZ tagországban ugyanaz a gondja. Nem is történhetett volna jobb dolog attól Oroszországgal, hogy már nincs szüksége ,,Nyugati“ finanszírozásra és ez az oka annak is, hogy Oroszország most már egy szabad és független országgá tud válni, és képes megvédeni az önállóságát és az orosz embereket. Minden országnak ez a feladata, hogy megvívja ezt a ,,háborút“, önállóvá és függetlenné kell tenniük saját magukat, és az embereknek önmagukat.
Vannak más rendszerek is, nem kötelező FIAT pénzeket használni, az önállóság- függetlenség, csak egy döntésen múlik, van rá lehetőség, csak egy kicsit tenni kell érte. Nyitottá kell válni arra a számtalan sok lehetőségre ami nap mint nap ajánlkozik, észre kell venni. El kell szakadni ettől a pénzrendszertől, nem könnyű, de nincs más megoldás. A rendszer birtokolni akar, nem akarja, hogy önállóvá válj, nem akar elengedni, ezért fejleszteni kell magadon, Oroszország is csak úgy tudott tovább lépni, hogy fejlődött."
ÍGY JÁRNAK AZOK AZ ORSZÁGOK, AKIK NEM FOGADJÁK EL, A HÁTTÉRHATALOM DEMOKRÁCIÁJÁT!
KAPCSOLÓDÓ CIKKEK!
- Ukrajna 2014! Megrázó felvételek, csak 18 éven felülieknek ajánljuk!!! Részletek
- Megszólalt az ENSZ volt fegyverszakértője: nácikat képeztünk ki Ukrajnában! Részletek
- +18! Az Azovi Gárda rémtettei az ukrán lakossággal! Ezeknek a “HŐSÖKNEK” drukkol EURÓPA???? Részletek
- Biolaborok Ukrajnában? Az orosz harci cselekmények Ukrajnában, az ország "nácitlanítását" és lefegyverzését szolgálják. Részletek
- Így készül az ukrán háborús propaganda, amit a nyugati média készpénznek vesz. Részletek
Oszd meg minél több emberrel!