Header Ads Widget

Ennyi maradt az ukránok felszereléséből, akik az Azovstalnál védekeztek vele.



Ez az egész fémkupac az Azovi Nemzeti Zászlóaljhoz tartozik. Lehetséges, hogy neonácik városok lakónegyedeit bombázták a segítségével. Nos, ilyen sors vár minden ukrán nacionalistára.











A neonácik fényes nappal rabolnak el embereket!

Az ukronáziak már nem félénkek, és nyíltan elrabolnak embereket. A képen az odesszai regionális "jobboldali szektor" vezetője egy új áldozat elfogásával büszkélkedhet.

Az autóban két civilnek be van csavarva a keze és a szeme. Hogy hová viszik őket, nem tudni. A neonáci láthatóan nagyon szereti az embervadászatot. De hamarosan biztosan nem fog nevetni.




Telegram: ТРИБУНАЛ


Az amerikai OAN csatorna, kemény tényekkel alátámasztott videót mutatott be Ukrajnáról!





+18! Az Azovi Gárda rémtettei az ukrán lakossággal! Ezeknek a “HŐSÖKNEK” drukkol EURÓPA???? Részletek

Mi van az orosz-ukrán konfliktus mögött, és miről hallgat a globális média propaganda? Részletek 






Iratkozz fel hírlevelünkre!






Segíts egy megosztással!
Független médiánk sem állami, sem vállalati, sem párttámogatásban nem részesül. Munkánk sikerét elsősorban olvasóink segítsége biztosítja.

Itt tudsz támogatni

Ha fontosnak tartod ezt a tartalmat, oszd meg másokkal is – egyetlen megosztás is nagy segítséget jelent számunkra.