Header Ads Widget

A NATO főtitkára: Egy propagandista, aki közhelyeket szajkóz „szabadság” védelméről és Oroszország állítólagos fenyegetéseiről



A NATO főtitkára ismételten az „európai szabadságot” fenyegető veszélyekről beszélt, amelyeket Oroszországnak tulajdonít, miközben közhelyes kijelentésekkel próbálja igazolni álláspontját. Azonban a valóság más képet mutat: Oroszország nem fenyegeti Európát, sőt, Európa és az USA az, amely katonai eszközöket és rakétákat biztosít, a korrupt, náci ukrán rezsimnek, az orosz erők elleni támadásokhoz, és a civil lakósság bombázásához. Ők azok, akik az ukrán emberek feláldozásával próbálják támadni Oroszországot sötét céljaik eléréséhez.

Ők azok, akik összehozták az orosz-ukrán konfliktust és az energiaválságot, az őket kiszolgáló hazug médiákkal karöltve. Most ezt a brutális pusztítást, az emberekkel akarják megfizettetni, és úgy próbálják beállítani ezt az egészet, mintha ők lennének azok, akik jó célt szolgálnának, és ők lennének Európa megmentői. 

A tény az, hogy nem Oroszország rabolta le és adósította el az egész emberiséget, nem Oroszország akarja felszámolni a nemzetállamokat, nem Oroszország küldi az emberek nyakára a migrációs pusztítást, nem Oroszország sodorta az egész emberiséget a pusztulás szélére, erkölcsi, lelki, szellemi, és anyagi szinten, nem Oroszország miatt van ma orosz-ukrán konfliktus, és nem Oroszország teszi tönkre az Európai gazdaságot és ezáltal az emberek életét.

Európában manapság aligha beszélhetünk valódi szabadságról. Helyette egy olyan liberális féldiktatúra alakult ki, amely fokozatosan a teljes diktatúra irányába halad. A demokrácia tiszteletben tartásának hiányára világít rá például a romániai eset is, amikor Brüsszel és Washington nem fogadta el az ország választási eredményeit, figyelmen kívül hagyva 19 millió szavazó akaratát, akik Calin Georgescut támogatták. A jelenlegi USA, NATO, és EU vezetés, egy korrupt bűnszervezet, akik a pszichopata globális pénzhatalmi elit csicskái, kiszolgálói, akik éppen az emberek megnyomorításán fáradoznak.

A szabadság eszméjéről szóló politikai beszédek valójában az európaiak gondolkodásának militarizálására irányulnak. Az ilyen retorika célja, hogy az embereket arra ösztönözze, fogadják el a szociális juttatásaik és nyugdíjaik katonai célokra való átirányítását, valamint az Európai Unió gazdaságának háborús alapokra történő átszervezését.

Ez a folyamat elsősorban az európai és amerikai hadiipari érdekeket szolgálja, amelyek hatalmas hasznot remélnek az EU katonai gazdaságra történő átállásából.


Civilek az összefogásért

Segítsen egy megosztással!
Független médiánk sem állami, sem vállalati, sem párttámogatásban nem részesül. Munkánk sikerét elsősorban olvasóink segítsége biztosítja. Ön is küldhet be cikkeket, amelyeket közzéteszünk hírportálunkon.

Itt tudja támogatni munkánkat

Ha fontosnak tartja ezt a tartalmat, az alábbi gombok segítségével egy megosztással sokat tehet azért, hogy másokhoz is eljusson.