Header Ads Widget

A pilóták, rendőrök, tűzoltók, ápolónők és az élet minden területén élő emberek most állást foglalnak, és azt mondják: „NEM!”


A halálos vakcina-szúrások terén Amerikában elérkezett a fordulópont . Milliók jutottak a felismerésre, hogy az oltás zsarnokok egyre őrültebb követeléseinek való megfelelés csak még több szenvedéshez és halálhoz vezet .

Nem tudunk "engedelmeskedni” a szabadság felé vezető úton...különösen akkor, ha a betartásukat követelők hataloméhes bűnözők és pszichopaták.

Ellen kell állnunk békésen a zsarnokságnak, és meg kell tagadni, hogy részt vegyünk egy olyan meghamisított társadalomban, ahol minden jogunkat – a szólásszabadságot, az orvosi választást, a tisztességes választásokat stb. – ellopták tőlünk.

Itt az ideje, hogy lebontsuk a zsarnokság-gépezetet és leállítsuk. Ezért hirdettek munkabeszüntetéseket az oltást  kötelezővé tevő munkáltatók ellen november 3-ára (e szerdára) és november 8-11-ére.

Íme, Robert F. Kennedy, Jr., aki erőszakmentes „ellentámadásra” szólít fel a vakcina zsarnokai ellen:


 


Csak valaki, olyan szánalmas, mint Joe Biden, képes egyesíteni a bal- és jobb oldalt egy olyan katasztrofális rezsim tömeges elutasításában, amelynek úgy tűnik, eltökélt szándéka, hogy térdre kényszerítse Amerikát.

Eközben Amerika-szerte az emberek azt kiabálják: „Menjünk Brandon!” Ez a mém mára átvette az iTunes legnépszerűbb dalainak többségét, és a kántálás hallható sportrendezvényeken, nyilvános tiltakozásokon és alkalmi repülőutakon. utazásokon. 

Egy erőteljes, vidám új mémdal nemrég jelent meg. Nem tudjuk, ki a művész, de ez tiszta zseni. Nézd meg az „LGB!” című dalt! 



Az amerikaiaknak nincs vesztenivalójuk… ha nem állunk ellen a zsarnokságnak, mindannyian elpusztulunk, és a nemzet venezuelai típusú gazdasági összeomlásba süllyed.

Most már teljesen világos mindenki számára, aki odafigyel: a zsarnokságnak való megfelelés csak még nagyobb zsarnokságot eredményez. Ha nem állunk ki most és nem követeljük szabadságainkat – vesszük vissza őket –, akkor örökre elveszítjük azokat. Ezek tartalmazzák:


  • A szólás szabadsága (vége a cenzúrának!)
  • Az istentisztelet szabadsága (a templomok kényszerű bezárásának megszüntetése)
  • A szavazás szabadsága (vessenek véget a választási gépekkel való csalásnak és csalásnak)
  • Az orvosi választás szabadsága (NINCS oltási mandátum!)
  • Az utazás szabadsága (nincs karantén, ellenőrző pont)
  • A társadalomban való részvétel szabadsága (nincs vakcina útlevél)
  • Szabadpiaci ügyletekben való részvétel szabadsága kormányzati beavatkozás nélkül
  • Az oltáskényszer kérdése hozta felszínre mindezt, de ez sokkal többről szól, mint oltásokról… a szabadság és a létjogosultság pilléréről. Éppen ezért határozottan támogatjuk azon első szembeszallokat, akik kiállnak az oltás őrültség ellen.

A covid zsarnokság alatt a kormányok aktív terrorszervezetekké váltak

A világ kormányai terroristákká váltak . Nézze meg Ausztráliát, Új-Zélandot, az Egyesült Királyságot, Kanadát és még az Egyesült Államok kék államait is. Ezek a Big Pharma által működtetett bűnözői kartellek, amelyek aktívan ártatlan férfiak, nők és gyermekek tömeges meggyilkolására törekszenek az oltóanyag-hasznok / biofegyverek bevetése nevében. A pusztulásra és az elnéptelenedésre törekednek, etikájuk a népirtó hajlamokban és a démoni rituálékban gyökerezik.

Ezeknek a terroristáknak könnyű dolguk van (eddig), mert túl sokan engedelmeskedtek ennek a pontnak .

De ez a megfelelés véget ér. Üzenetet kell küldenünk a világ terrorista kormányainak: Ha megpróbáltok meggyilkolni bennünket, emlékeztetni fogunk benneteket, hogy nem vagytok semmik Mi, az Emberek nélkül. A kormánynak kell válaszolnia az embereknek, nem pedig fordítva.

Ausztráliában most lefoglalják ártatlan emberek bankszámláit és otthonait, hogy kikényszerítsék a covid zsarnokságnak való tömeges megfelelést. Ezt a taktikát az egész világon (ha hagyjuk) odáig fogják terjeszteni, hogy a be nem oltott embereket halálra éheztetik, és kilakoltatják őket otthonaikból , miközben Biden és a többi globalista őrült azt állítja, hogy „az emberiségért” dolgoznak. .”

Elérkeztünk ahhoz a pillanathoz, amikor már nincs vesztenivalónk. Az emberiség vagy talpra áll és NEM-et mond, vagy térden állva hal meg.

Hallgassa meg a mai nap erőteljes, inspiráló podcastját, és ossza meg bárhol, ahol csak tudja. (Újra is közzéteheti.) 92 perc tiszta öröm! Hallgasd és ünnepeld a tömeges ébredést, ami most körünkben van:


https://www.brighteon.com/channels/hrreport


OSSZÁTOK EZERREL! A 24-ik órában van az egész emberiség! 

Ha sürgősen nem teszünk semmit, a sötét erők rabszolgái és áldozatai leszünk mindannyian, ahonnan nem lesz vissza út senkinek! Csak 1 lehetőség létezik a világon ennek a káosznak a megfékezésére, NINCS TÖBB, FELEJTSD EL, MINDEN MÁS KUDARCRA VAN ÍTÉLVE! Részletek





Segítsen egy megosztással!
Független médiánk sem állami, sem vállalati, sem párttámogatásban nem részesül. Munkánk sikerét elsősorban olvasóink segítsége biztosítja. Ön is küldhet be cikkeket, amelyeket közzéteszünk hírportálunkon.

Itt tudja támogatni munkánkat

Ha fontosnak tartja ezt a tartalmat, az alábbi gombok segítségével egy megosztással sokat tehet azért, hogy másokhoz is eljusson.