Header Ads Widget

A génmódosított élelmiszerek halálosak lehetnek. Alekszandr Szerjakov onkológus beszélt erről az Izvesztyiának adott interjújában.


A szakértő kifejtette, hogy ezek különösen provokálják a rák kialakulását.

Az emberek gyakran esznek genetikailag módosított élelmiszereket, amelyek használata az emésztőrendszer onkológiájának kialakulásához vezethet. A környezeti helyzet romlása a rák előfordulását is befolyásolja. - Alexander Seryakov, az SM-Clinic onkológiai központ vezetője, az orvostudomány doktora.

A rák más tényezők miatt is előfordulhat. Ezek a dohányzás , az alkoholfogyasztás, az egészségtelen táplálkozás és az ökológia. Ugyanakkor a megbetegedések aránya fokozatosan növekszik, annak ellenére, hogy az átlagos várható élettartam nő. A rák leggyakrabban a 40-50 éves és idősebb embereket utoléri.




Összefoglalva, az orvos azt tanácsolta, hogy végezzen rendszeres szűrést (3 évente egyszer 40 éves korig, utána - évente egyszer), vegyen részt orvosi vizsgálaton és vigyázzon egészségére, hogy ne hagyja ki az onkológia megjelenését. A korai szakaszban még mindig van esély a gyógyulásra.

Fotó: RIA Novosti, Zdorovieinfo.ru, Profil.


     KAPCSOLÓDÓ CIKKEK! 


    • Amikor az összeesküvések valóra válnak!? mRNS vakcinázás hamarosan az élelmiszerekben? Részletek




    Segítsen egy megosztással!
    Független médiánk sem állami, sem vállalati, sem párttámogatásban nem részesül. Munkánk sikerét elsősorban olvasóink segítsége biztosítja. Ön is küldhet be cikkeket, amelyeket közzéteszünk hírportálunkon.

    Itt tudja támogatni munkánkat

    Ha fontosnak tartja ezt a tartalmat, az alábbi gombok segítségével egy megosztással sokat tehet azért, hogy másokhoz is eljusson.